|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | poliüretan ve çelik | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | titreşimli elek tel örgü,pu ekran örgü |
||
Paslanmaz çekirdek poliüretan ekran tel örgü ağının parlak renkli malzemesi hafif ve pürüzsüzdür, teslimat, depolama, kurulum veya çıkarma sırasında kullanımı çok daha kolay hale getirir.Daha yüksek germe kafesinden daha uzun bir giyim ömrüne sahiptir.
Performansı, geleneksel tel, kauçuk ve poli ekranlardan farklıdır.Aynı zamanda tel eşlerinden daha az gürültü üretir.Ekran üzerindeki çarpışan nesnelerden kaynaklanan sesi azaltır.
Bu ağ, özellikle kısmen kaynaklı ekranlar arasında daha az bağlanma ve körleşme, ikincil titreşim etkileri, pürüzsüz poli bitki,ve kablolar arasındaki hareket, malzemenin yüzeyde kalmasını engeller..
| Malzeme | Çelik tel ipi ve poliüretan parçacıkları |
| İçerideki Tel | 1×7 veya 7×7 çelik tel ipi |
| Tel çapı | 1.5 mm ile 14 mm arasında özelleştirilmiş |
| Genişliği | 1m, 1.2m, 1.3m, 1.5m, 2m, 2.4m, 2.8m vb. veya özel |
| Uzunluk | Sipariş üzerine yapılmış. |
| Kalite Kontrolü | Warp ve kurşunun çap hatası: -0.5mm ~ 0.5mm, mesh: -0.5mm ~ 0.5mm |
| Ağ Boyutu | Herhangi bir özel dikdörtgen veya kare delik 10mm-120mm içinde |
Metallürji (demir cevheri, kireçtaşı, florit, soğutulmuş yüksek fırın slagleri, kokes ve diğer hammaddeler), renkli metaller, kömür, kimyasallar, inşaat malzemeleri, hidroelektrik projeleri, aşınma atıkları,taş ocağı malzemeleri, ve yıkama, tarama ve sınıflandırma işlemlerini gerektiren diğer endüstriler.
Yeni yapısal model ağ boyutlarıyla çeşitli boyutlarda ve formatlarda mevcuttur, özellikle güçlü darbe, yüksek sertlik ve yüksek aşınma direnci gereksinimleri olan uygulamalar için uygundur.Demir cevheri kırılması ve taraması için yaygın olarak kullanılır, kömür sınıflandırması, altın işleme, inşaat malzemeleri, kum ve çakıl aşınma tarama uygulamaları ile nükleer enerji projeleri.
Polyurethane elastomer ürünleri askeri, çelik, kömür, elektrik santralleri, tekstil makineleri, ahşap işleme, gıda işleme, elektronik aletler, kağıt, baskı, boyama,ve demir işleme endüstrileri.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567