|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | Yüksek giyimli kauçuk + çelik çerçeve | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | 305×305mm Rubber Screen Panel,40 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,50mm Thick Modular Screen Panel |
||
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek aşınma yapısı lastik + çelik çerçeve |
| Türü | SELM Kauçuk Panel veya özel |
| Kalınlığı | 25-40mm (özelleştirilebilir) |
| Delik Boyutu | 10-50mm (düzenebilir) |
| Boyut | 610*305*40mm, 305*305*40mm |
| Ağırlık | <15kg/m2 (15mm kalınlık) |
| Başvurular | Cevher sınıflandırması, kömür yıkama, maden işleme |
| Ürün Türü | Model |
|---|---|
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567