HUATAO LOVER LTD

Tuvalet Kağıdı Makinesi, Doku Makinesi, Kağıt Makine Ekipmanları, Kağıt Hamuru Yapımı Ekipmanları, Karton Paketleme Makinesi, Kağıt Hamuru ve Kağıt Endüstrisinin Tüm Yedek Parçaları, Endüstriyel Keçe Kumaş, Oluklu bantlar, Kağıt Makinesi Giyim Tedarikçisi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

HUATAO LOVER LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin HUATAO LOVER LTD Sertifikalar
Çin HUATAO LOVER LTD Sertifikalar
Huatao şirket çok iyi bir şirket, ben sizinle işbirliği yapmaya hazırım, güvenli, verimli, profesyonel, dürüst, mutlu! Bana istikrarlı hizmet ve ürünler sunduğunuz için teşekkür ederiz. ----- EUROPAT

—— EUROPT INDUSTRIAL

 • Üretim hattı

  Huatao Company is a comprehensive trading company based on China Land, focusing on all kinds of import and export business, agent import, agent export, agent purchase, according to customer needs to provide customized services. Huatao Company, özelleştirilmiş hizmetler sunmak için müşteri ihtiyaçlarına göre, ithalat ve ihracat iş, ajan ithalat, acente ihracat, ajan satın alma her türlü odaklanarak, Çin Land dayalı kapsamlı bir ticaret şirketidir. The company has a wide range of business, mainly provides products and services to the paper pulping industry, printing and packaging industry, construction engineering or geotechnical building materials industry, aluminum extrusion, high temperature heat transfer printing, mining screen industry, metallurgy and sewage treatment industry.​ Our factory has introduced the world's advanced production equipment, reliable quality inspection equipment and strict production management system to ensure that the product is qualified at factory 100%. Şirket, kağıt hamuru endüstrisi, baskı ve ambalaj endüstrisi, inşaat mühendisliği veya jeoteknik yapı malzemeleri endüstrisi, alüminyum ekstrüzyon, yüksek sıcaklık ısı transfer baskı, madencilik elek endüstrisi, metalurji ve kanalizasyon arıtımı için ürün ve hizmetler sunan geniş bir iş yelpazesine sahiptir. Fabrikamız, ürünün fabrikada% 100 nitelikli olmasını sağlamak için dünyanın gelişmiş üretim ekipmanları, güvenilir kalite kontrol ekipmanları ve sıkı üretim yönetim sistemini tanıtmıştır.

   

  1. Geosentetik Kumaş Üretim Hatları:HUATAO LOVER LTDHUATAO LOVER LTD

   

  Endüstriyel kumaşlar İşleme tesisi :

   

  HUATAO LOVER LTD

   

  3. kağıt makinesi giysiler üretim Hatları:

   

  HUATAO LOVER LTD

  HUATAO LOVER LTD

   

   

  Kağıt makinesi projesi:

  HUATAO LOVER LTD fabrika üretim hattı 5

   

  HUATAO LOVER LTD fabrika üretim hattı 6

   

  HUATAO LOVER LTD fabrika üretim hattı 7

  HUATAO LOVER LTD fabrika üretim hattı 8

   

 • OEM / ODM

  Our company accepts any OEM order processing and production, we will strictly according to customer requirements of material, specifications, packaging and other requirements for sample customization, sample testing after qualified in the arrangement of mass production. Firmamız herhangi bir OEM sipariş işleme ve üretim kabul, biz kesinlikle malzeme müşteri ihtiyaçlarına göre, özellikler, ambalaj ve örnek özelleştirme için diğer gereksinimleri, seri üretim düzenleme nitelikli sonra test. To ensure buyer satisfaction. Alıcı memnuniyetini sağlamak.

   

   

   

  HUATAO LOVER LTD fabrika üretim hattı 0

   

  HUATAO LOVER LTD fabrika üretim hattı 1

   

  HUATAO LOVER LTD fabrika üretim hattı 2

   

  HUATAO LOVER LTD fabrika üretim hattı 3

   

  HUATAO LOVER LTD

  HUATAO LOVER LTD

  HUATAO LOVER LTD

   

 • Ar-Ge

  Fabrikamız, Çin'deki jeoteknik malzemelerin önde gelen bir kuruluş olarak, 40 yılı aşkın bir süredir Ar-Ge ve üretim geçmişine sahiptir. Şirketin 50 profesyonel bilim ve teknoloji Ar-Ge teknisyenleri vardır:

  HUATAO LOVER LTD

  HUATAO LOVER LTD

  HUATAO LOVER LTD

İletişim bilgileri
HUATAO LOVER LTD

İlgili kişi: Mr. CEO

Tel: +86 13383112591

Faks: 86--311-80690567

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin