|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | Poliüretan | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | poliüretan ekran örgü,pu ekran örgü |
||
| Ürün Adı | Poliüretan Elek |
|---|---|
| Boyut | 1040×700mm, 1220×700mm, 836×700mm |
| Renk | Mavi, sarı, kırmızı |
| Ağırlık | 5-20kg |
| Kullanım | Kömür, demir cevheri, bakır, altın ve diğer cevherlerin derecelendirilmesi, elenmesi, susuzlaştırılması |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Göz Boyutu (Genişlik) | 0.045mm - 1.5mm |
| Göz Boyutu (Uzunluk) | 2.59mm - 8.2mm |
| Ömür | 6 ay - 12 ay |
| Renk | Turuncu, kırmızı ve özel istekler |
| Açık Alan | 20.0% - 40.6% |
| Kanca | Poliüretan veya metal |
| Elek Boyutu | 700mm × 1040mm (standart), özel boyutlar mevcuttur |
| Ödeme Yöntemleri | PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram, T/T, Ticaret Güvencesi |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567