|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme:: | Poliüretan | delik genişliği:: | 0,045 mm-1,5 mm |
|---|---|---|---|
| delik uzunluğu:: | 2,59 mm-8,2 mm | Ömür boyu:: | 6-12 Ay |
| Renk:: | Turuncu, kırmızı veya gereği olarak | ekran boyutu:: | 1040mmx700mm veya gereği olarak |
| Marka: | Huatao | Başvuru: | Titreşimli Elek Makinası |
| Vurgulamak: | Turuncu poliüretan elek örgü,poliüretan ince elek örgü,taş ocağı elek örgü poliüretan |
||
| Malzeme | Poliüretan |
| Göz genişliği | 0.045mm-1.5mm |
| Göz uzunluğu | 2.59mm-8.2mm |
| Kullanım ömrü | 6-12 ay |
| Renk | Turuncu, kırmızı veya isteğe bağlı |
| Elek boyutu | 1040mm x 700mm veya isteğe bağlı |
| Marka | Huatao |
| Uygulama | Titreşimli Elek Makinesi |
Poliüretan, çelik tel ve kauçuğun en iyi özelliklerini birleştiren, genellikle her ikisinden de daha iyi performans gösteren yüksek performanslı bir polimer kompozit malzemedir. Bu, endüstriyel eleme uygulamaları için ideal bir yükseltme malzemesi olmasını sağlar.
Taş Ocağı Elek Telimiz, zorlu endüstriyel ortamlarda ince partikül ayrımı için özel olarak tasarlanmıştır. Madencilik ve mineral işleme operasyonlarında geleneksel metal elekler için gelişmiş bir yedek görevi görür.
| Uygulamalar | Islak ve kuru eleme uygulamaları |
| Standart Boyutlar | 1045mm × 700mm; 1220mm × 700mm (isteğe bağlı özel boyutlar mevcuttur) |
| Minimum Göz Açıklığı | 0.045mm |
| Göz Açıklığı Oranı | 35% - 43% |
| Garanti | 12 Ay |
| Hizmet Verilen Sektörler | Enerji ve Madencilik |
Not: Özel operasyonel gereksinimleri ve makine spesifikasyonlarını karşılamak için özel konfigürasyonlar mevcuttur.
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567