|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | poliüretan ve çelik | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | poliüretan ekran örgü,pu ekran örgü |
||
Yüksek kaliteli Esnek Tıkanma Önleyici Kendiliğinden Temizlenen Titreşimli Elek Çelik Hasır, zorlu endüstriyel uygulamalarda optimum performans için tasarlanmıştır.
Bu elek tipi, yatay çalışma düzleminde 90° açılı yuvarlak dalgalı tellere sahiptir. Çalışma boyutu (W açıklığı), açıklık içine çizilen dairenin çapı ile belirlenir ve kare benzeri açıklıklar oluşturur.
Yatay çalışma yüzeyinde değişen düz ve dalgalı yuvarlak çaplı tellerle üretilmiştir, 90° veya 60° dalga yayılma aralıklarına sahiptir. Düz teller, artırılmış yük kapasitesi için dalgalı tellere göre biraz daha büyük çaplara sahiptir.
| Ürün | Kendiliğinden Temizlenen Elek |
|---|---|
| Boyut | İsteğe göre |
| Göz Aralığı | Minimum 3mm |
| Malzeme | Çelik ve poliüretan |
| Tel çapı | Minimum 1mm |
C: Teslimat süresi miktarınza bağlıdır, genellikle 7 ila 10 gündür.
C: Yüksek işleme doğruluğu, homojen ve kararlı kalite sağlayan benzersiz tam otomatik makara üretim hattı kullanıyoruz. Bu, sürekli, verimli profesyonel üretime olanak tanır ve üstün kaliteli ürünler ve hizmet sunmamızı sağlar.
C: Evet, ziyaretlerinizi memnuniyetle karşılıyoruz ve sizi fabrika tesislerimizde gezdireceğiz.
C: EXW, FOB, CIF, CFR ve diğer standart ticaret terimlerini kabul ediyoruz.
C: Evet, numuneler memnuniyetle karşılanır. Numune ücreti ve nakliye masrafları müşteri tarafından karşılanır, ancak numune ücreti deneme siparişinizi aldıktan sonra iade edilecektir.
C: Evet, malzeme, boyut, renk, ambalaj ve diğer özelleştirmeler için OEM taleplerini kabul ediyoruz.
C: Evet, minimum sipariş miktarımız 1 adettir.
| Ürün | Çelik Çekirdekli Poliüretan Elek |
|---|---|
| Boyut | İsteğe göre |
| Göz Aralığı | Minimum 2mm |
| Renk | Kırmızı veya isteğe göre |
| Tel çapı | Minimum 2mm |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567