|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | poliüretan ve çelik | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | poliüretan elek,titreşimli elek tel örgü |
||
Endüstriyel ortamlarda verimli tarama ve kendi kendini temizleme uygulamaları için tasarlanmış yüksek kaliteli titreşimli ekran tel örgü.
| Ürün | Kendini Temizleyen Ekran |
|---|---|
| Boyut | Gerekli olarak |
| Açıklık | En az 3 mm |
| Malzeme | Çelik ve poliüretan |
| Tel çapı | En az 1 mm |
Bu ekran türü, yatay çalışma düzleminde kollar arasında 90° açıyla eğri yuvarlak dalgalı tellerle donatılmıştır.W açılışın çalışma boyutu açılış içine yazılmış daire çapı ile belirlenir, kare şeklindeki açıklıklar oluşturur.
Yatay çalışma yüzeyinde, 90° veya 60° dalga yayılma aralığına sahip, düz ve dalgalı çaplı yuvarlak tellerle üretilmiştir.Bu ekranlar mükemmel yük taşıma kapasitesi ve dalgalı tellerin kendi kendine salınımı ile etkili kendi kendini temizleme sunar.
A: Teslimat süresi miktarına bağlıdır, genellikle 7 ila 10 gün.
C: Yüksek işleme doğruluğu, tekdüze kalite ve verimli sürekli üretim için benzersiz tam otomatik rulo üretim hatlarını kullanıyoruz.
C: Evet, ziyaretleri memnuniyetle karşılıyoruz ve size fabrika tesislerimizle ilgili rehberlik edeceğiz.
A: EXW, FOB, CIF, CFR ve diğer şartlar mevcuttur.
A: Evet, numuneler memnuniyetle kabul edilir. Örnek ücreti ve nakliye masrafları müşteri tarafından ödenir ve deneme siparişinde örnek ücreti iade edilir.
A: Evet, malzeme, boyut, renk ve ambalaj için OEM isteklerini kabul ediyoruz.
A: Evet, en az sipariş miktarımız 1 parçadır.
E-posta: team11@huataolover.com
Tel/WhatsApp: +86 13383118952
Web sitesi: www.huataowiremesh.com
Web sitesi: www.tufflexscreen.com
| Ürün | Çelik çekirdekli poliüretan ekran |
|---|---|
| Boyut | Gerekli olarak |
| Açıklık | En az 2 mm |
| Renk | Kırmızı veya gerekirse |
| Tel çapı | En az 2 mm |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567