|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | poliüretan ve çelik | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | poliüretan elek,titreşimli elek tel örgü |
||
| Ürün | Kendiliğinden Temizlenen Elek |
|---|---|
| Boyut | Gereksinimlere göre |
| Apertür | Minimum 3mm |
| Malzeme | Çelik ve poliüretan |
| Tel çapı | Minimum 1mm |
| Ürün | Çelik Çekirdekli Poliüretan Elek |
|---|---|
| Boyut | Gereksinimlere göre |
| Apertür | Minimum 2mm |
| Renk | Kırmızı veya gereksinimlere göre |
| Tel çapı | Minimum 2mm |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567