|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Üretim Süreçleri: | Döküm | Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|---|---|
| Ticari marka: | Huatao | Menşei: | Çin |
| Ambalajlama: | standart ihracat paketi | Marka adı: | HUATAO |
| Vurgulamak: | laboratuvar hamuru test cihazı,laboratuvar hamuru test cihazı |
||
Paslanmaz Çelik Pulp Tester Wally Beater
1.Paslanmaz Çelik Pulp Tester Wally Beater esas olarak tanıtım
Vadide dövme cihazı laboratuvarda en sık kullanılan dövme ekipmanlarından biridir.
Dağ şeklinde bir parçadan, uçan bıçak ruloundan, yatak bıçak yatağından, basınçlandırma mekanizmasından vb.
Kullanım esnasında, kesme, ezme, şişme ve fibrilasyon gibi değişiklikler meydana gelir, böylece pulpa kağıt üretiminin gereksinimlerini karşılayabilir.
2, Paslanmaz Çelik Pulp Tester Wally BeaterÖzellikleri
Suyla temas eden malzemeler paslanmaz çelik, pas ve korozyona dayanıklıdır.
Kazalardan kaçınmak için ikili kendi kendine kilitlenme koruma cihazı ile donatılmıştır.
Arka yıkama cihazı ile donatılmış, temizlenmesi kolay.
Operatörün iş yükünü azaltmak için alt bıçağı kaldırmak ve indirmek için döner kol kolu kullanılır.
Otomatik bir dövme zaman kontrol sistemi ile donatılmış, dövme zamanını hassas bir şekilde kontrol edebilir
![]()
3, Paslanmaz Çelik Pulp Tester Wally Beater veri sayfası
| Hacim | 23 litre |
| Çarpma miktarı | 200-700 g (standart dövme miktarı: 360 g mutlak kuru pulpa, konsantrasyon: 1,57%) |
| Uçan bıçak rulo boyutu | φ194×155mm |
| Uçan bıçak rulo hızı | (8.3±0.2) s-1; (500±10r/min) |
| Uçan bıçak | kalınlığı 4,7 mm, 32 parça |
| Alt bıçağı | kalınlığı 3,2 mm, 7 parça |
| Kol kolunun yükü | (54±1) N |
| Motor | 0.55kw, 1400 rpm, 380V/50HZ |
| Boyutları | 1250×580×880 mm |
| Ağırlık | 200 kg |
4,Paslanmaz Çelik Pulp Tester Wally Beater özelliği
Çamurla temas eden tüm bileşenler yüksek kaliteli paslanmaz çelikten iyi korozyon direnci ile yapılmıştır.
Uçan bıçak ve alt bıçak sertliği ve aşınma dayanıklılığını artırmak için ısı ile tedavi edilir.
Bıçak rulo kapağı ve pulp oluk genişletilmiş taraf boyunca ve mühür daha sıkı.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567