|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Ekran genişliği: | 1, 1.25m | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | yuvarlak şeklindeki poliüretan ekran panelleri,1 m genişliğinde poliüretan ekran panelleri,1 m genişliğinde poliüretan ekran |
||
Yuvarlak Şekilli 1 M Genişlik Kauçuk Kendiliğinden Temizlenen Elek Eleme Uygulaması İçin
Kauçuk kendiliğinden temizlenen elek paspasları, madencilik operasyonlarında, titreşimli eleklerde çeşitli cevherleri, agregaları ve mineralleri elemek ve sınıflandırmak için kullanılır. Bu paspaslar ağır yüklere ve aşındırıcı malzemelere dayanır, elek açıklıklarının tıkanmasını veya körlenmesini etkili bir şekilde önler. Kendiliğinden temizlenerek sürekli eleme sağlarlar, mineral işleme verimliliğini artırırlar ve madencilik endüstrisindeki genel üretkenliği iyileştirirler.
| Ürün Adı | Kauçuk kendiliğinden temizlenen elek |
|---|---|
| Malzeme | Tayvan'dan ithal kauçuk |
| Elek Genişliği | 1 m veya 1.25 m |
| Elek Uzunluğu | İsteğinize göre özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 6 mm, 8 mm özelleştirilebilir |
| Apertür Boyutu | Min 3 mm, genellikle 4-12 mm |
| Apertür Şekli | Genellikle yuvarlak şekil, dikdörtgen şekil özelleştirilebilir |
| Kurulum Yöntemi | Kanca kurulumu |
Kauçuk kendiliğinden temizlenen elek, madencilik, endüstriyel mineral işleme, taş ocağı ve diğer agrega eleme işlemlerinde yaygın olarak kullanılır.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567