|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Ekran genişliği: | 1, 1.25m | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | 6 mm kalınlığında kendi kendini temizleyen ekran,mineral tarama kendi kendine temizleme ekranı,6 mm kalınlığında kendi kendini temizleyen ekran ağı |
||
Kauçuk kendi kendini temizleyen ekranlar, madencilik, agregat ve inşaat gibi endüstrilerde verimli malzeme ayrımı için tasarlanmış yenilikçi çözümlerdir.Bu ekranlar titreşmelerine izin veren doğal bir esnekliğe sahiptir., tarama işlemi sırasında nemli veya yapışkan malzemelerden kaynaklanan tıkanmayı veya körlüğü önler.üretkenliği arttırırken duraklama ve bakım sürelerini azaltmakDayanıklılık, çeşitli malzemeleri taramak için çok yönlülük, düşük gürültü seviyeleri,ve özelleştirilebilir seçenekler, kauçuk kendi kendini temizleyen ekranları etkili ve güvenilir malzeme sınıflandırması için tercih edilen bir seçim haline getiriyor.
| Ürün Adı | Kendini temizleyen kauçuk ekran |
|---|---|
| Malzeme | Tayland'dan ithalat edilen kauçuk |
| Ekran Genişliği | 1 m veya 1.25 m |
| Ekran Uzunluğu | İsteğinize göre özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 6 mm, 8 mm özelleştirilebilir |
| Apertür boyutu | Min 3 mm, genel olarak 4-12 mm |
| Apertür şekli | Genellikle yuvarlak şekil, dikdörtgen şekli özelleştirilebilir |
| Kurulum Yöntemi | Kanca montajı |
Kauçuk kendi kendini temizleyen ekran, madencilik, endüstriyel mineral işleme, taş ocağı ve diğer agregat taramalarında yaygın olarak kullanılır.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567