|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Boyutlar: | 1040mm x 700mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | poliüretan elekler 1040*700mm,Kırmızı uretan ekranı,kırmızı poliüretan elekler |
||
Sıvı bazlı ayırma işlemleri için tasarlanmış, aşındırıcı ortamlarda üstün dayanıklılık gösteren yüksek performanslı poliüretan eleme çözümü. Birinci sınıf poliüretan elastomer bileşimi kullanan bu teknoloji, hidro dinamik koşullar altında standart eleme ortamlarına kıyasla 3-8 kat daha uzun operasyonel dayanıklılık sağlar.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Göz Açıklığı Boyutu | 0.045-8.0mm |
| Boyut | 1040×700mm (standart veya OEM) |
| Renk | Kırmızı veya Turuncu |
| Dayanıklılık | Yüksek Aşınma Direnci |
| Uygulama | Madencilik ve Taş Ocağı |
| Aşınma Direnci | 3-8 kat daha uzun ömür |
Kuvars kumu, hematit konsantreleri ve kalsiyum karbonat agregaları dahil mineral işleme. Özellikle çamur ortamlarında sürekli performans gerektiren ağır mineral geri kazanım sistemlerinde etkilidir.
| Poliüretan Elek | Tufflex Elek |
|---|---|
| Poliüretan Susuzlaştırma Elek Teli | WS 85 Modüler Elek |
| Poliüretan Elek Panelleri | Rotex Yedek Elekler |
| Kauçuk Elek Paneli | Titreşimli Elek Teli |
| Kendiliğinden Temizlenen Tel Örgü | Şeyl Çalkalayıcı Eleği |
HUATAO, 10-15 iş günü içinde hızlı özelleştirme ve teslimat garantisi verir. Elek tellerimiz, tutarlılık ve dayanıklılık sağlamak için titiz ISO sertifikalı kalite testlerinden geçer ve 7/24 teknik destek ile desteklenir.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567