|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Diyafram Boyutu: | 0,045mm ~8,0mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | Polyurethane Urethane Screens,0.075mm Urethane Screens,urethane screens |
||
HUATAO 0.075mm Aperture High-Efficiency Polyurethane Screen'lar eşsiz dayanıklılık sağlar, sert madencilik ortamlarında 6-12 ay boyunca en yüksek performansı korur.Ultra ince parçacık ayrımı için tasarlanmıştır (0'a kadar).075mm), bu ekranlar aşınmayı en aza indirmek için güçlendirilmiş poliüretan yapısı ve gelişmiş titreşim direncine sahiptir.
Kömür, madenler ve agregatlar için idealdir, standart ekranlara kıyasla değiştirme sıklığını% 50 azaltırken tutarlı bir işlem sağlarlar.Kurulumu kolay ve önde gelen tarama sistemleriyle uyumludur, HUATAO'nun ekranları, yüksek frekanslı ince malzeme sınıflandırması için uygun maliyetli, uzun vadeli bir çözüm sunarak duraklama sürelerini ve işletme maliyetlerini azaltıyor.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Apertür boyutu | 0.045mm (325 Mesh) - 8.0mm |
| Standart Boyut | 1040 × 700mm (Özel boyutlar mevcut) |
| Açık Alan | % 35 - % 40 |
| Malzeme | Polyuretane |
| Renk | Kırmızı veya Turuncu |
| Dayanıklılık | Yüksek aşınmaya dayanıklı |
| Giyim Direnci | 3-8 kat daha uzun ömür |
| Uygulama | Madencilik ve Madencilik |
Yüksek frekanslı poliüretan ekran örgülerinin üretimi, hassasiyeti, dayanıklılığı ve optimum performansı sağlamak için gelişmiş teknikleri içerir.
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
|---|---|
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
HUATAO Taahhüdü:Biz hızlı özelleştirme ve teslimat 10-15 iş günü içinde garanti.24/7 teknik destekle desteklenir..
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567