|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Boyutlar: | 1040mm x 700mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | 0.5mm PU fine mat,wear-resistant polyurethane screen,wet dry use PU mat |
||
0.5mm Kullanım Dayanıklı PU ince paspası ıslak / kuru kullanım için metalden 6 kat daha uzun ömürlü
Polyurethane ıslak ekranlar, nem bakımından zengin ortamlarda dayanıklılığı yeniden tanımlar.0 mm ağ boyutları ince çamurdan kaba çakıllara kadar her şeyi halleder.Ekranların pürüzsüz yüzeyi parçacık yapışmasını en aza indirir ve kil malzemelerle bile tutarlı bir akış sağlar.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Malzeme | Polyuretane |
| Apertür boyutu | 0.045-8.0mm |
| Boyut Boyutu | 1040×700mm normal veya OEM olarak |
| Renk | Kırmızı veya Turuncu |
| Dayanıklılık | Yüksek aşınmaya dayanıklı |
| Uygulama | Madencilik ve Madencilik |
| Giyim Direnci | 3-8 kat daha uzun ömür |
Yüksek frekanslı poliüretan ekran örgülerinin üretimi, hassasiyeti, dayanıklılığı ve optimum performansı sağlamak için gelişmiş teknikleri içerir.
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
|---|---|
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567