|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | Poliüretan | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | customized tufflex screen,tufflex screen ultra wear,customized polyurethane screen mesh |
||
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Malzeme | PU kaplı çelik tel |
| Tel Çapı | 2,5 mm |
| Açıklık Boyutu | 5 mm kare |
| Çekme Mukavemeti | 850 N/mm² |
| Sıcaklık Aralığı | -40°C ila +90°C |
| Ağırlık | 12,5 kg/m² |
| Açık Alan | 38% |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567