|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Tel Çapı: | 2,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | 2.5mm tufflex screen,2.5mm polyurethane screen mesh,5mm tufflex screen |
||
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Malzeme | PU kaplı çelik tel |
| Tel Çapı | 2.5mm |
| Göz Boyutu | 5mm kare |
| Çekme Dayanımı | 850 N/mm² |
| Sıcaklık Aralığı | -40°C ila +90°C |
| Ağırlık | 12.5 kg/m² |
| Açık Alan | 38% |
| Üretan Elek | Tufflex Elek |
|---|---|
| Poliüretan Susuzlaştırma Elek Teli | WS 85 Modüler Elek |
| Poliüretan Elek Panelleri | Rotex Yedek Elekler |
| Kauçuk Elek Paneli | Titreşimli Elek Teli |
| Kendiliğinden temizlenen Tel Örgü | Şist Çalkalayıcı Elek |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567