|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Tel Çapı: | 2,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | tufflex screen coated,steel wire tufflex screen,industrial polyurethane screen mesh |
||
Endüstriyel Kalite 2,5 mm Çelik tel örgü, PU ile kaplanmış ve 1x6 mm Aperture Boyutunda patentli çift katmanlı yapısıyla ıslak tarama operasyonlarında devrim yaratıyor.5 mm dikdörtgen açılar (1×6 mm)Bu özel ekran, mükemmel bir işlem kapasitesini korurken malzeme birikmesini önler.
Gelişmiş poliüretan formülasyonu nem emişliğine karşı dayanıklıdır ve bu nedenle kil bakımından zengin cevherleri ve kabukları işlemek için mükemmeldir.Eşsiz yüzey geometri, geleneksel ekranlarla karşılaştırıldığında körlüğü %70 azaltır., zorlu koşullarda tarama verimliliğini önemli ölçüde arttırıyor.
HUATAO, titreşim analizi ve optimizasyonu da dahil olmak üzere her Anti-Blok Ekran kurulumunda tam teknik destek sağlar.Standart boyutları 25 gün içinde teslim ediyoruz.Kalite taahhüdümüz, satış sonrası kapsamlı hizmetlerle desteklenen %99.7'lik kusursuz ürünleri garanti eder.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme | PU kaplı çelik tel |
| Tel çapı | 2.5mm |
| Apertür boyutu | 5 mm kare |
| Çekim Gücü | 850 N/mm2 |
| Sıcaklık aralığı | -40°C - +90°C |
| Ağırlık | 12.5 kg/m2 |
| Açık Alan | % 38 |
Ekranlar nem geçirmez, şok emici malzemelerle paketlenmiş ve izlenebilirlik için etiketlenmiştir.
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
|---|---|
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567