|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Tel Çapı: | Min.1.5mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | 5mm tufflex screen,5mm polyurethane screen mesh,dewatering tufflex screen |
||
Füzyon katmanlı polimer entegrasyonu ile 3 mm çekirdek takviye ile yüksek performanslı su çekme ağ sistemi.Mineral konsantratlarda < 18% kalıntı nem gerektiren endüstriyel su çekme işlemleri için tasarlanmıştır.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme | Çelik çekirdek + PU |
| Açıklık Genişi | 2.5mm |
| Apertür boyutu | 5mm veya OEM |
| Çekim Gücü | 950 N/mm2 |
| Sıcaklık aralığı | -40°C - +90°C |
| Panel Boyutu | OEM |
| Uzunluk | 450% |
HUATAO'nun mühendislik ekibi, ISO 14001 sertifikalı üretim ile belirli malzeme özelliklerine göre su çekme ekranlarını özelleştiriyor.Hızlandırılmış seçeneklerleKalite kontrolümüz endüstri standartlarını aşar, işleme tesisinizde güvenilir performans sağlar.
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
|---|---|
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567