|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | vibrating poly screen panels,new polyurethane screen,poly screen panels new |
||
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
|---|---|
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Açıklık Boyutu | Yarığın Genişliği 0.1mm - 2.5mm |
| Elek Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm (diğerleri tasarlanabilir) |
| Elek Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (diğerleri tasarlanabilir) |
| Bağlantı Tipi | Cıvatalar, Gül tırnağı, Kenar şeridi, Ray desteği |
| Uygulamalar |
Madencilik: Demir cevheri, bakır, kireçtaşı ve granit derecelendirmesi için idealdir Kömür İşleme: Etkin susuzlaştırma ve çamur giderme Agrega ve Taş Ocakları: Kum, çakıl ve kırılmış taşın yüksek hassasiyetli elenmesi Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi: İnşaat molozu ve endüstriyel atıkların ayrılması |
| Üretan Elek | Tufflex Elek |
|---|---|
| Poliüretan Susuzlaştırma Elek Ağı | WS 85 Modüler Elek |
| Poliüretan Elek Panelleri | Rotex Yedek Elekleri |
| Kauçuk Elek Paneli | Titreşimli Elek Ağı |
| Kendiliğinden Temizlenen Tel Örgü | Şeyl Çalkalayıcı Eleği |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567