|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | high elasticity polyurethane screen mesh,durability polyurethane screen mesh,durability polyurethane screen panels |
||
6 Ay Garantili Yeni Yüksek Esneklik Poliüretan Elek Plakası Ultrasonik Titreşimli Elek
HUATAO Poliüretan Elek Örgüsü, madencilik, kömür işleme, taş ocakçılığı ve inşaat dahil olmak üzere zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış son teknoloji bir eleme çözümüdür. Birinci sınıf poliüretan (PU) elastomerlerden üretilen bu elek ağı, aşınma direnci, korozyon direnci ve uzun ömür açısından geleneksel metal ve kauçuk eleklerden daha iyi performans gösterir. Özelleştirilebilir açıklık boyutları ve yapısal tasarımlarıyla kuru veya ıslak malzemeler için hassas sınıflandırma ve yüksek verim sağlar.
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
|---|---|
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Açılış Boyutu | Yuva Genişliği 0,1 mm - 2,5 mm |
| Ekran Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm (özel tasarımlar mevcuttur) |
| Ekran Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (özel tasarımlar mevcuttur) |
| Bağlantı Türü | Cıvatalar, Gül çivisi, Trim şeridi, Ray desteği |
Güvenli taşıma ve depolama için ahşap kutu ambalajı.
| Üretan Elek | Tüflex Ekran |
|---|---|
| Poliüretan Susuzlaştırma Eleği | WS 85 Modüler Ekran |
| Poliüretan Ekran Panelleri | Rotex Yedek Ekranlar |
| Kauçuk Ekran Paneli | Titreşimli Elek Mesh |
| Kendi kendini temizleyen Hasır | Şeyl Çalkalayıcı Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567