|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | new polyurethane screen,new polyurethane modular screen,dewatering polyurethane screen |
||
Madencilik, kömür işleme, taş ocağı ve inşaat gibi ağır hizmet endüstrileri için tasarlanan HUATAO Poliüretan Elek Ağı, malzeme ayrımında dayanıklılık ve hassasiyeti yeniden tanımlamak için gelişmiş elastomer teknolojisinden yararlanır. Yüksek dereceli poliüretan bileşimi, geleneksel metal ve kauçuk eleklere göre üstün performans göstererek aşınmaya, korozyona ve mekanik gerilime karşı eşsiz direnç sunar. Özelleştirilebilir açıklık konfigürasyonları ve yapısal uyarlanabilirlik, hem kuru hem de nemli malzemeler için optimum derecelendirme doğruluğu ve yüksek verimli işleme sağlar.
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
|---|---|
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Açıklık Boyutu | Yuva Genişliği 0,1 mm - 2,5 mm |
| Elek Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm (diğerleri tasarlanabilir) |
| Elek Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (diğerleri tasarlanabilir) |
| Bağlantı Tipi | Cıvatalar, Gül çivisi, Kenar şeridi, Ray desteği |
| Uygulama |
|
Güvenli nakliye ve depolama için ahşap kutu ambalaj.
| Üretan Elek | Tufflex Elek |
| Poliüretan Susuzlaştırma Elek Ağı | WS 85 Modüler Elek |
| Poliüretan Elek Panelleri | Rotex Yedek Elekler |
| Kauçuk Elek Paneli | Titreşimli Elek Ağı |
| Kendiliğinden temizlenen Tel Mesh | Şeyl Çalkalayıcı Elek |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567