|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | Poliüretan(PU) | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | Elastic PU Screen Panel,WS85 Polyurethane Modular Screen,PU Screen Panel WS85 |
||
Patentli WS85 PU Ekran Panelimiz, yapışkan cevherlerde malzeme köprüsünü ortadan kaldıran konik bir diyafram tasarımına sahiptir ve testler altın / bakır işleme tesisleri için duraklama sürelerinin% 92 oranında azalmasını göstermektedir.Hidrolik döküm süreci, üstün tarama doğruluğu için ± 0.15 mm yuva hassasiyetini sağlar.
| Malzeme | Polyuretan yüzeyli çelik çerçeve |
|---|---|
| Özellik | WS85, Kullanıma dayanıklı, verimli ve kurulumu kolay |
| Kalınlığı | 30mm, 40mm, 50mm seçenekleri mevcut |
| Açılış Boyutu | Çukur Genişliği 0.1mm - 2.5mm |
| Ekran Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm (özel boyutlar mevcut) |
| Ekran Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (özel boyutlar mevcut) |
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
|---|---|
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567