|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | oem ws 85 modular screen,oem ws 85 modular screens,elastic ws 85 modular screen |
||
OEM Fabrika WS85 Elek Modülü: Yüksek Esnek Poliüretan Susuzlaştırma Elek Paneli
| Özellik | Fayda |
|---|---|
| Dayanıklılık | Çeliğe göre 8-10 kat ömür, aşınma önleyici, yırtılmaya dayanıklı |
| Verimlilik | Kendiliğinden temizlenen, blokaj önleyici, %30 enerji tasarrufu |
| Özelleştirme | Göz açıklığı boyutları (0.1-170mm), şekiller, modüler uyumluluk |
| Sertifikalı | Alev geciktirici, toksik olmayan, ISO uyumlu |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
| Özellik | WS85, Aşınmaya dayanıklı, verimli ve kolay monte edilebilir |
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Açıklık Boyutu | Yarığın Genişliği 0.1mm - 2.5mm |
| Elek Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Elek Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Bağlantı Tipi | WS85 |
| Uygulamalar |
Madencilik: Demir cevheri, bakır, kireçtaşı ve granit derecelendirmesi için idealdir Kömür İşleme: Kömür hazırlama tesislerinde verimli susuzlaştırma ve ince ayırma Agrega ve Taş Ocakları: Kum, çakıl ve kırılmış taşın yüksek hassasiyetli elenmesi Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi: İnşaat molozu ve endüstriyel atıkların ayrılması |
Güvenli nakliye ve depolama için ahşap kutu paketi.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567