|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | ws 85 modular screens 300×305mm,300×305mm polyurethane modular screens,300×610mm polyurethane modular screens |
||
Zorlu endüstriyel uygulamalarda dayanıklılık ve verimlilik için tasarlanmış yüksek performanslı poliüretan susuzlaştırma elek panelleri.
| ✅ Dayanıklılık | Çelikten 8-10 kat daha uzun ömür, aşınma önleyici, yırtılmaya dayanıklı |
| ✅ Verimlilik | Kendiliğinden temizlenen, tıkanma önleyici, %30 enerji tasarrufu |
| ✅ Özelleştirme | Açıklık boyutları (0,1-170 mm), şekiller, modüler uyumluluk |
| ✅ Sertifikalı | Alev geciktirici, toksik olmayan, ISO uyumlu |
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
| Özellik | WS85, Aşınmaya dayanıklı, verimli ve kolay monte edilebilir |
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Açıklık Boyutu | Yarığın Genişliği 0,1 mm - 2,5 mm |
| Elek Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm (diğerleri tasarlanabilir) |
| Elek Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (diğerleri tasarlanabilir) |
| Bağlantı Tipi | WS85 |
| Uygulamalar |
|
Güvenli nakliye ve depolama için güvenli ahşap kutu ambalaj.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567