|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | ws85 polyurethane vibrating screen,polyurethane vibrating screen steel frame,new polyurethane screen |
||
Çelik çerçeveli, dairesel, doğrusal ve kare gözlü olarak çeşitli endüstriyel uygulamalar için mevcut olan yeni 610x610mm WS85 Poliüretan Titreşimli Elek Paneli.
| Dayanıklılık | Çeliğe göre 8-10 kat ömür, aşınma önleyici, yırtılmaya karşı dayanıklı |
| Verimlilik | Kendiliğinden temizlenen, tıkanma önleyici, %30 enerji tasarrufu |
| Özelleştirme | Göz boyutları (0.1-170mm), şekiller, modüler uyumluluk |
| Sertifikalı | Alev geciktirici, toksik olmayan, ISO uyumlu |
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
| Özellik | WS85, Aşınmaya dayanıklı, verimli ve kolay monte edilebilir |
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Açıklık Boyutu | Yarığın Genişliği 0.1mm - 2.5mm |
| Elek Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Elek Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Bağlantı Tipi | WS85 |
| Uygulamalar | Madencilik, Kömür İşleme, Agrega ve Taş Ocakları, Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi |
Güvenli nakliye ve depolama için ahşap kutu ambalaj.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567