|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | pu tension screen,WS85 tension screen,polyurethane tension screen |
||
WS85 Poliüretan Madencilik Elek Ağı, madencilik endüstrisinde titreşimli eleme için tasarlanmış birinci sınıf bir kauçuk üründür. 300x305mm ve 300x610mm gibi çeşitli ebatlarda mevcut olup mükemmel dayanıklılık ve esneklik sağlar.
Uzun Ömürlü Poliüretan Susuzlaştırma Elek Panellerimiz madencilikteki titreşimli elekler için üretilmiştir. Yüksek dereceli poliüretan kullanımı, geleneksel çelik eleklere kıyasla onlara 8-10 kat daha uzun ömür sağlar.
| Dayanıklılık: | Çeliğe kıyasla 8-10 kat daha uzun kullanım ömrü, aşınmaya karşı dayanıklı, yırtılmaya karşı dayanıklı |
| Yeterlik: | Kendi kendini temizleyen, tıkanmayı önleyen, %30 enerji tasarrufu |
| Özelleştirme: | Açıklık boyutları (0,1-170 mm), şekiller, modüler uyumluluk |
| Sertifikalı: | Alev geciktirici, toksik olmayan, ISO uyumlu |
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
| Özellik | WS85, Aşınmaya dayanıklı, verimli ve kurulumu kolay |
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Açılış Boyutu | Yuva Genişliği 0,1 mm - 2,5 mm |
| Ekran Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Ekran Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Bağlantı Türü | WS85 |
Güvenli taşıma ve depolama için ahşap kutu ambalajı.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567