|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | polyurethane modular screen ws85,wear resistance polyurethane modular screen,modular polyurethane screen |
||
WS85 Polyurethane Dewatering Screen Panels madencilik ve agregat tarama sektörlerinde mükemmellik için tasarlanmıştır.verimli bir engelleme karşıtı tasarımı olan yüksek esnek bir yüzeye sahiptirlerDökme işlemi, su çekme ve tarama işlemleri için kapsamlı çözümler sağlayarak, tekdüze ve yüksek kaliteli bir bitirme sağlar.
OEM Fabrika WS85 Ekran Modülü, madencilikte verimli ayrım için tasarlanmış yüksek elastik titreşimli bir poliüretan ekranıdır.Yüksek aşınma direnci ve esneklik sunar., esnek montaj seçenekleriyle çeşitli titreşimli ekran modellerine sorunsuz bir şekilde yerleştirilir.
| Dayanıklılık | 8-10 kat ömrü çelik karşısında, aşınma karşıtı, yırtma dayanıklı |
|---|---|
| Verimlilik | Kendini temizleyen, tıkanma karşıtı, %30 enerji tasarrufu |
| Kişiselleştirme | Açıklık boyutları (0.1-170mm), şekiller, modüler uyumluluk |
| Sertifikalı | Alev geriletici, toksik olmayan, ISO uyumlu |
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzeyi |
|---|---|
| Özellik | WS85, Kullanıma dayanıklı, verimli ve kurulumu kolay |
| Kalınlığı | 30mm, 40mm, 50mm. |
| Açılış Boyutu | Çukur Genişliği 0.1mm - 2.5mm |
| Ekran Genişliği | 305mm, 500mm ve 515mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Ekran Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm ve 1220mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Bağlantı Tipi | WS85 |
| Uygulama |
|
Güvenli nakliye ve depolama için güvenli ahşap kutulara paketlenmiştir.
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
|---|---|
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567