|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | WS 85 polyurethane screen,copper ore processing screen,500x500mm Polyurethane screen |
||
HUATAO'nun Değiştirme WS 85 Modüler Ekranı, yüksek sıcaklıkta sertleştirmenin daha fazla dayanıklılık için moleküler bağları güçlendirdiği açık döküm poliüretan teknolojisinden yararlanır.Bu, geleneksel kauçuk veya metal ekranlardan çok daha uzun ömürlü hale getirir, balçık dehidrasyonu ve çip çıkarma gibi zorlu uygulamalar için mükemmel.
Asitlere, alkalilere ve korozyona karşı direnci, kömür madenlerinden atık işleme kadar çeşitli endüstrilerde kullanılmasına izin verir.8mm) farklı parçacık boyutlarının kesin sınıflandırılmasını sağlar., verimli malzeme ayrımını sağlar. Düşük sürtünme katsayısı ile, pore tıkanıklıklarını en aza indirerek yapışmaya karşı dayanıklıdır. Elastikliği yüksek akışkanlığı ve kapsamlı su çekmesini sağlar.Atıkların miktarını azaltmak için anahtar.
Özel boyutlarda (305×305mm, 600×600mm) ve çok yönlü kurulumla (çivi, cıvata, ray koltuğu) mevcuttur.tıkanmayı azaltmak ve kullanım ömrünü uzatmak, güvenilir bir seçim yapar.
| Dayanıklılık: | 8-10 kat ömrü çelik karşısında, aşınma karşıtı, yırtma dayanıklı. |
| Verimlilik: | Kendini temizler, tıkanma önler, %30 enerji tasarrufu. |
| Özellik: | Açıklık boyutları (0.1-170mm), şekiller, modüler uyumluluk. |
| Sertifikalı: | Alev geriletici, toksik olmayan, ISO uyumlu. |
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzeyi |
| Özellik | WS85, Kullanıma dayanıklı, verimli ve kurulumu kolay |
| Kalınlığı | 30mm, 40mm, 50mm. |
| Açılış Boyutu | Çukur Genişliği 0.1mm - 2.5mm |
| Ekran Genişliği | 305mm, 500mm ve 515mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Ekran Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm ve 1220mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Bağlantı Tipi | WS85 |
| Uygulama |
|
Güvenli nakliye ve depolama için ahşap kutu paket.
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567