|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | modular polyurethane screen 600x600mm,coal mine tailings screen,WS 85 modular screen |
||
| Dayanıklılık: | Çeliğe göre 8-10 kat daha uzun ömür, aşınmaya, yırtılmaya karşı dayanıklı |
| Verimlilik: | Kendiliğinden temizlenen, tıkanmayı önleyen, %30 enerji tasarrufu |
| Özelleştirme: | Göz açıklığı boyutları (0.1-170mm), şekiller, modüler uyumluluk |
| Sertifikalı: | Alev geciktirici, toksik olmayan, ISO uyumlu |
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
| Özellik | WS85, Aşınmaya dayanıklı, verimli ve kolay kurulum |
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Göz Açıklığı Boyutu | Yarığın Genişliği 0.1mm - 2.5mm |
| Elek Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Elek Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, diğerleri tasarlanabilir |
| Bağlantı Tipi | WS85 |
| Uygulamalar |
|
| Üretan Elek | Tufflex Elek |
| Poliüretan Susuzlaştırma Elek Ağı | WS 85 Modüler Elek |
| Poliüretan Elek Panelleri | Rotex Yedek Elekler |
| Kauçuk Elek Paneli | Titreşimli Elek Ağı |
| Kendiliğinden temizlenen Tel Örgü | Şeyl Çalkalayıcı Elek |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567