|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 20mm,30mm,40mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | Polyurethane modular screen 305x610mm,WS 85 acid-resistant Polyurethane screen,Slime dewatering polyurethane screen |
||
Poliüretan WS 85 Modüler Elek 305 × 610mm 0.075mm Dikişli Asitlere Dayanıklı Çamur Susuzlaştırma İçin
HUATAO'nun WS 85 Modüler Elek Değişimi, açık ocak poliüretan üretiminden faydalanır; burada yüksek sıcaklıkta kürleme, moleküler bağları güçlendirerek dayanıklı bir ürün oluşturur. Geleneksel kauçuk ve metal eleklerden daha uzun ömürlüdür, bu da onu altın madenleri, bakır cevheri işleme ve atık susuzlaştırma için ideal kılar.
Asitlere, alkalilere ve korozyona dayanıklı olması, çamur susuzlaştırma ve talaş giderme gibi zorlu ortamlarda üstün performans gösterir. Hassas dikişleri (0.1mm ila 0.75mm) doğru partikül derecelendirmesini sağlar. Düşük sürtünmeli yüzeyi yapışmayı önleyerek tıkanmayı en aza indirir, esnekliği ise yüksek verim ve etkili susuzlaştırma sağlar - kuru atık boşaltımı için hayati önem taşır.
Boyut (305×610mm, 500×500mm) ve kurulum (cıvatalar, Kart yuvası tipi, ray koltukları) açısından özelleştirilebilir, herhangi bir sisteme uyar. Çift sertlikte MDI yapısı dayanıklılığı artırır, tıkanmaları azaltır ve hizmet ömrünü uzatarak güvenilir performans sağlar.
| Dayanıklılık: | Çeliğe göre 8-10 kat daha uzun ömür, aşınma önleyici, yırtılmaya dayanıklı |
| Verimlilik: | Kendi kendini temizleyen, tıkanma önleyici, %30 enerji tasarrufu |
| Özelleştirme: | Göz açıklığı boyutları (0.1-170mm), şekiller, modüler uyumluluk |
| Sertifikalı: | Alev geciktirici, toksik olmayan, ISO uyumlu |
| Malzeme | Çelik çerçeve ve poliüretan yüzey |
| Özellik | WS85, Aşınmaya dayanıklı, verimli ve kolay kurulum |
| Kalınlık | 30mm, 40mm, 50mm |
| Açıklık Boyutu | Yuva Genişliği 0.1mm - 2.5mm |
| Elek Genişliği | 305mm, 500mm, 515mm (diğerleri tasarlanabilir) |
| Elek Uzunluğu | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (diğerleri tasarlanabilir) |
| Bağlantı Tipi | WS85 |
Güvenli nakliye ve depolama için ahşap kutu ambalajı.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567