|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 5-12mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | polyurethane flip-flop screen panel,12mm hole polyurethane screen,8mm thick polyurethane panel |
||
Polyurethane Flip-Flop Panel, 12 mm delikli ve 8 mm kalınlığında verimli inşaat malzemeleri taraması için tasarlanmıştır.Yenilikçi gerginlik gevşeme mekanizması ince işleme kritik zorlukları çözüyor, yapışkan ve yüksek nemli malzemeler kömür ve inşaat malzemeleri de dahil olmak üzere endüstrilerde.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Panel Uzunluğu | 1m - 3,5m |
| Panel Genişliği | 300 mm - 350 mm |
| Panel kalınlığı | Özel tasarlanmış (standart 8mm) |
| Verimlilik | Kendini temizleyen, tıkanma karşıtı, %30 enerji tasarrufu |
| Apertür boyutu | 3-32mm (standart 12mm) |
| Apertür şekli | Kare, dikdörtgen, yuva, dairesel |
| Renk Seçenekleri | Turuncu, Kırmızı, Yeşil, Sarı |
| Malzeme | Yüksek kaliteli poliüretan (PU) |
Tüm paneller güvenli bir şekilde taşınması için ahşap kutulara paketlenmiştir.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567