|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Diyafram Boyutu: | 5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | PU compost screen panel,5mm aperture polyurethane screen,6mm thick flip-flop screen |
||
PU Flip-Flop Panel, 5 mm diyafram ve 6 mm kalınlığı ile kompost tarama uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.,yapışkan ve yüksek nemli malzemeler kömür, metalürji ve inşaat malzemeleri de dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Panel Uzunluğu | 1m - 3,5m |
| Panel Genişliği | 300 mm - 350 mm |
| Panel kalınlığı | Özel tasarlanmış |
| Verimlilik | Kendini temizleyen, tıkanma karşıtı, %30 enerji tasarrufu |
| Kişiselleştirme | Aperture boyutları (3-32mm), çeşitli şekiller mevcuttur |
| Apertür şekli | Kare, dikdörtgen, yuva, dairesel |
| Renk Seçenekleri | Turuncu, Kırmızı, Yeşil, Sarı |
| Malzeme | Yüksek kaliteli Polyurethane (PU) |
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
|---|---|
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567