|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalınlık: | 5-12mm | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | 1m Width Flip-Flop Mesh,45 Shore Hardness Polyurethane Screen Panel,Sticky Slurry Processing Tension Screen Mat |
||
İnce, yapışkan ve yüksek nemli malzemeler için tasarlanan germe ve gevşeme ekran ağı, kömür ve kimyasal endüstrilerinde temel bir malzemedir.Elastik yüzeyi, yüksek frekanslı malzeme hareketini yaratmak için periyodik gerginlik ve gevşeme kullanırBu, yapışkan kil ile bile kesintisiz tarama sağlar.
İthal malzemelerden yapılmış olan bu makine, birçok metal alternatifinden daha yüksek aşınma dayanıklılığını sunar.Panellerin değiştirilmesi basınçla yapılırsa 3-5 dakika sürer.Sürekli, düşük duraklama süresi taraması için, bu ağ sağlıyor.
| Özellik | Ayrıntılar |
|---|---|
| Panel Uzunluğu | 1m - 3,5m |
| Panel Genişliği | 300 mm - 350 mm |
| Panel kalınlığı | Özel tasarlanmış |
| Verimlilik | Kendini temizleyen, tıkanma karşıtı, %30 enerji tasarrufu |
| Kişiselleştirme | Açıklık boyutları (3-32mm), şekiller, modüler uyumluluk |
| Apertür şekli | Kare, dikdörtgen, yuva, dairesel |
| Renk | Turuncu, Kırmızı, Yeşil, Sarı |
| Çiğ madde | Polyurethane (PU) |
Güvenli nakliye için ahşap kutu paket.
Urethane Screen Tufflex Screen Polyurethane Dewatering Screen Mesh WS 85 Modular Screen Polyurethane Screen Panels Rotex Replacement Screens Rubber Screen Panel Vibrating Screen Mesh Self cleaning Wire Mesh Shale Shaker Screen
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567