|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | Yüksek giyimli kauçuk + çelik çerçeve | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | 50*10mm rubber screen panels,50*10mm rubber screening,25mm rubber screening |
||
Çok katmanlı bir darbe emici sistemine sahip olan bu endüstriyel geçirgen plakalar, dinamik malzeme akışı optimizasyonu sayesinde körleşme olaylarını% 45 azaltır.
Hassas kesilmiş açılar (standart 5-75mm, özel boyutlar mevcut) hem kurak koşullarda hem de gübre uygulamalarında tutarlı derecelendirme doğruluğunu sağlar.Modüler tasarım, isteğe bağlı bir klip-on ile hızlı montajı desteklerFlanşlı veya ipli sabitleme çözeltileri.
Titreşme susturucu çerçeve, sürekli ağır yük operasyonlarında yapısal bütünlüğü korur ve bakım sıklığını önemli ölçüde düşürür.
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek aşınma yapısı lastik + çelik çerçeve |
| Türü | SELM Kauçuk Panel veya özel |
| Kalınlığı | 25-40mm (özelleştirilebilir) |
| Delik Boyutu | 10-50mm (düzenebilir) |
| Boyut | 610×305×40mm, 305×305×40mm |
| Ağırlık | <15kg/m2 (15mm kalınlık) |
| Başvurular | Cevher sınıflandırması, kömür yıkama, maden işleme |
Güvenli nakliye ve depolama için ahşap kutu ambalajı.
| Uretan ekranı | Tufflex Ekranı |
|---|---|
| Polyurethane su çekme ekran örgüsü | WS 85 Modüler Ekran |
| Polyurethane ekran panelleri | Rotex Değiştirme Ekranları |
| Kauçuk ekran paneli | Titrek ekran örgü. |
| Kendini temizleyen Tel örgüsü | Şifalı Şeker Ekranı |
HUATAO'nun mühendislik ekibi, özel malzeme özelliklerine göre kauçuk ekranları özelleştiriyor.Hızlandırılmış seçeneklerleKalite kontrolümüz endüstri standartlarını aşar, işleme tesisinizde güvenilir performans sağlar.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567