|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik tel örgü + PU şerit | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | vibrating self cleaning screen mesh,quarrying self cleaning screen mesh,quarrying vibrating screen wire mesh |
||
Kendini temizleyen ekranlar, çeşitli endüstriyel uygulamalarda üretim verimliliğini artırmak için tasarlanmış yenilikçi bir çözümdür.Yüksek dayanıklılıklı telleri yerinde sağlam bir şekilde tutan kalıplanmış kauçuk bantları ile, bu ekranlar geleneksel dokuma teline kıyasla üstün bir tarama eylemi sunar ve poliüretan'dan daha büyük bir açık alan sağlar.Bu benzersiz tasarım, körleştirme ve sabitleme sorunlarını azaltır.Bu ekranlar, Diamond, Herringbone ve Düz tel yuvası açıklıklarında mevcuttur ve hem kuru hem de ıslak uygulamalar için idealdir.En iyi performansı ve uzatılmış giyim ömrünü sağlar.
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik/ Paslanmaz Çelik Tel Ağı + PU Şerit |
| Türü | Dikiş Kablo Ağı |
| Açıklık | 1 mm - 5 mm |
| Tel çapı | 2-12 mm |
| Şerit Genişliği | 1.5cm ve daha büyük |
| Şerit kalınlığı | 8 mm ve daha büyük |
| Başvurular | Cevher sınıflandırması, kömür yıkama, maden işleme |
Güvenli nakliye ve depolama için ahşap kutu ambalajı.
HUATAO'nun mühendislik ekibi, ISO 14001 sertifikalı üretim ile belirli malzeme özelliklerine göre kendiliğinden temizlenen tel örgülerini özelleştiriyor.Hızlandırılmış seçeneklerleKalite kontrolümüz endüstri standartlarını aşar, işleme tesisinizde güvenilir performans sağlar.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567