|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik tel örgü + PU şerit | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | customized polyurethane sieve plate,customized self cleaning screen,polyurethane self cleaning screen |
||
| Özellik | Şartname |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik/Paslanmaz Çelik Tel Örgü + PU Şerit |
| Tip | Dokuma Tel Örgü |
| Göz Açıklığı | 1mm - 5mm |
| Tel Çapı | 2-12mm |
| Şerit Genişliği | 1.5cm ve üzeri |
| Şerit Kalınlığı | 8mm ve üzeri |
| Uygulamalar | Cevher sınıflandırma, kömür yıkama, mineral işleme |
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567