|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik tel örgü + PU şerit | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | Stainless Steel Self Cleaning Wire Mesh,1mm-65mm Aperture Self Cleaning Screen,High Throughput Diamond Opening Screen |
||
Kendini temizleyen ekran, işlev sırasında elle çıkartmayı ortadan kaldıran yerleşik enkaz temizleme mekanizması ile endüstriyel ayrımda devrim yaratıyor.Bu yenilik, sürekli tıkanıklıkların üretkenliği azaltabileceği madencilik ve atık su arıtma uygulamaları için idealdir.Bağlanmayı ve körleşmeyi önleyerek, standart ekranlara kıyasla% 40'a kadar malzeme verimliliğini artıran tutarlı bir performansı korur.
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik/ Paslanmaz Çelik Tel Ağı + PU Şerit |
| Türü | Dikiş Kablo Ağı |
| Açıklık | 1 mm - 65 mm |
| Tel çapı | 2-12 mm |
| Şerit Genişliği | 1.5cm ve daha büyük |
| Şerit kalınlığı | 8 mm ve daha büyük |
| Başvurular | Cevher sınıflandırması, kömür yıkama, maden işleme |
Tüm ekranlar güvenli bir şekilde taşınması için ahşap kutulara paketlenmiştir.
HUATAO'nun mühendislik ekibi, ISO 14001 sertifikalı üretim ile belirli malzeme özelliklerine göre kendiliğinden temizlenen tel örgülerini özelleştiriyor.Hızlandırılmış seçeneklerleKalite kontrolümüz endüstri standartlarını aşar, işleme tesisinizde güvenilir performans sağlar.
İlgili kişi: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567